Stripe's webform integration (2.0.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Currency
nl: Valuta

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Country
nl: Land

en: Name
nl: Naam

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Amount
nl: Bedrag

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: State
nl: Status

en: City
nl: Plaats

en: Stripe
nl: Streep

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Meta data
nl: Metadata

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld
