Stripe's webform integration (2.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Quantity
nn: Mengd

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Phone
nn: Telefon

en: City
nn: By
