Stripe's webform integration (2.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Country
sk: Krajina

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Amount
sk: Množstvo

en: Phone
sk: Telefón

en: State
sk: Stav

en: City
sk: Mesto

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Meta data
sk: Meta dáta
