Stripe's webform integration (2.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Currency
sv: Valuta

en: Quantity
sv: Antal

en: Country
sv: Land

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Amount
sv: Belopp

en: Phone
sv: Telefon

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: Stripe
sv: Rand

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Meta data
sv: Metadata
