Stripe's webform integration (2.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Quantity
th: จำนวน

en: Country
th: ประเทศ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: Postal Code
th: รหัสไปรษณีย์
