Stripe's webform integration (2.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Country
el: Χώρα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Amount
el: Ποσό

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: State
el: Κατάσταση

en: City
el: Πόλη

en: Meta data
el: Μέτα δεδομένα
