Structure Map (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam
