Structure Map (1.0.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Custom
am: ብጁ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
