Structure Map (1.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Format
ast: Formatu

en: Custom
ast: Personalizáu
