Structure Map (1.0.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Entity
az: Entiti

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: Bundle
az: Paket
