Structure Map (1.0.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Format
be: Фармат

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Fields
be: Палі

en: Entity
be: Сутнасць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Bundle
be: Набор
