Structure Map (1.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Format
bg: Формат

en: Custom
bg: Персонализиран
