Structure Map (1.0.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
