Structure Map (1.0.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Default value
bs: Defaultne postavke
