Structure Map (1.0.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Format
cs: Formát

en: Custom
cs: Vlastní

en: Fields
cs: Pole

en: Basic Information
cs: Základní informace

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Machine Name
cs: Strojový název
