Structure Map (1.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Format
cy: Fformat

en: Custom
cy: Addasu

en: Fields
cy: Meysydd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
