Structure Map (1.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Required
da: Obligatorisk

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Custom
da: Tilpasset

en: Fields
da: Felter

en: Basic Information
da: Grundlæggende information

en: Default value
da: Standardværdi

en: Field Type
da: Felttype

en: Cardinality
da: Kardinalitet

en: Machine Name
da: Maskinnavn
