Structure Map (1.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
