Structure Map (1.0.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Custom
eo: Propra

en: Fields
eo: Kampoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Bundle
eo: Fasko
