Structure Map (1.0.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Fields
et: Väljad

en: Entity
et: Olem

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Cardinality
et: Võimsus

en: Bundle
et: kogum

en: Machine Name
et: Masinnimi
