Structure Map (1.0.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Format
fi: Muoto

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Basic Information
fi: Perustiedot

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Cardinality
fi: Mahtavuus

en: Bundle
fi: Paketti

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi
