Structure Map (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan
