Structure Map (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Støða

en: Submit
is: Lat inn

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Required
is: Kravd

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Custom
is: Sergjørt
