Structure Map (1.0.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Bundle
gu: બંડલ
