Structure Map (1.0.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Format
hr: Oblik

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Fields
hr: Polja

en: Basic Information
hr: Osnovne informacije

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
