Structure Map (1.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Bundle
hy: Փաթեթ
