Structure Map (1.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: Fields
jv: Field

en: Basic Information
jv: Informasi dasar

en: Default value
jv: Biji gawan
