Structure Map (1.0.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Fields
ka: ველები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
