Structure Map (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Fields
kk: Өрістер
