Structure Map (1.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
