Structure Map (1.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Format
ku: فۆرمات

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی
