Structure Map (1.0.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Format
lt: Formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Entity
lt: Esybė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Bundle
lt: Paketas
