Structure Map (1.0.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Format
lv: Formāts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Fields
lv: Lauki

en: Basic Information
lv: Pamata informācija

en: Entity
lv: Entītija

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Field Type
lv: Laika Veids

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: Bundle
lv: Komplekts
