Structure Map (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Format
mn: Бүтэц
