Structure Map (1.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Basic Information
my: အခြေခံသတင်းအချက်လက်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး
