Structure Map (1.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Basic Information
ne: साधारण सूचना

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Bundle
ne: पोका
