Structure Map (1.0.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Fields
oc: Camps

en: Entity
oc: Entitat

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Bundle
oc: Paquet

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
