Structure Map (1.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Format
os: Формат
