Structure Map (1.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Basic Information
pl: Podstawowe informacje

en: Entity
pl: Encja

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Field Type
pl: Typ pola

en: Cardinality
pl: Liczność

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Format Settings
pl: Ustawienia formatowania

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
