Structure Map (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Format
ps: بڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Bundle
ps: بنډل
