Structure Map (1.0.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Basic Information
ro: Informaţii de bază

en: Entity
ro: Entitate

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Cardinality
ro: Cardinalitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Field Group
ro: Grupul de câmpuri
