Structure Map (1.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
