Structure Map (1.0.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Format
sk: Formát

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Basic Information
sk: Základná informácia

en: Entity
sk: Entita

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Form Display
sk: Formát zobrazenia

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Machine Name
sk: Strojový názov
