Structure Map (1.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Format
sl: Oblika

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
