Structure Map (1.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Custom
sq: E personalizuar
