Structure Map (1.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Bundle
sr: Пакет
