Structure Map (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
