Structure Map (1.0.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Bundle
ta: பொதி
