Structure Map (1.0.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Required
th: จำเป็น

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Basic Information
th: ข้อมูลพื้นฐาน

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
