Structure Map (1.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
